Blog

Göztepe Parça Eşya Taşıma Fiyatları

Göztepe parça eşya taşımacılığı genelde az miktarda kullanılmayan eşyaların yazlıklara gönderilmesi, çeyiz eşyası veya bir evin belli bir bölümünün taşınması şeklinde olabilir. Parsiyel taşımacılıkta en önemli konu eşyaların ekonomik taşınmasıdır. Bir kamyonu dolduramayacak kadar eşyalar için yüklü miktarda ücretler ödemek zorunda kalmazsınız.

Firmamız genelde İstanbul bölgesi başta olmak üzere tüm Türkiye geneline parça eşya taşımacılığı yapmaktadır. Bizi diğer nakliye firmalarından ayıran en önemli özelliğimiz eşyalarınızı kendi araçlarımız ile taşımamız gelmektedir. Yine sizlere iş bitimi ödeme garantisi vermekteyiz. Eşyalarınızı teslim alırken ödemenizi yapıyorsunuz. Ülkemizde maalesef birçok firma eşyayı ilk adreste teslim aldıktan sonra ödemenin yarısını yada tamamını talep etmekte ve sonrasında başka firmaya yada kamyonculara vererek eşyalarınızı göndermekte. Teslim aldığınızda eşyalarınızda hasarların meydana geldiğini gördüğünüzde o dakikadan sonra herhangi bir hak talep edemiyorsunuz.

Sizlerde kurumsal ve profesyonel çalışan firmamızla eşyalarınızı taşıtmak için iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. 7/24 hizmet veren müşteri temsilcisi çalışanlarımız sizlere her konuda yardımcı olmaktadır.

Hizmetlerimiz : 

Göztepe Parça Eşya Taşıma Fiyatları , Göztepe Parça Eşya Taşıma ,İstanbul Parça Eşya Taşıma Fiyatları

/ Göztepe Evden Eve Nakliyat

Comments

Comments are closed.